Хімчистка салону автомобіля, Київ

Салон автомобіля через активне використання збирає в собі величезну кількість пилу. Він осідає на поверхнях приладової панелі, а також проникаючи в ворс оббивки сидінь, стає причиною розвитку шкідливих мікроорганізмів. При тривалому впливі на людину, може погіршити стан її здоров’я. Плюс, через величезне скупчення таких мікробів, в салоні машини починає неприємно пахнути, а це псує враження не тільки про автомобіль, але і про власника.

Хімчистка салону авто — це поширена процедура у всіх детейлінг центрах Києва. Її замовляють всі досвідчені автолюбителі, які уважно ставляться до догляду за своєю машиною. Адже очищення авто складається не тільки з мийки кузова. Внутрішня частина також потребує уваги.

Чому важливо замовляти хімчистку ↑

Салон автомобіля через постійне, а також активне використання має властивість псуватися. Різного роду напої, які розливаються на сидіння, залишають сліди і плями, що кидаються в очі, псуючи весь зовнішній вигляд. Крім рідини, оббивка вбирає дуже багато сторонніх запахів, таке скупчення неприємних ароматів, може викликати часті головні болі, які в майбутньому переростуть в мігрені. Окрім пилу в кріслах, а також мікробів, які знаходяться в оббивці, бруд збирається ще й у вентиляційних системах. Тому при підігріві або охолодженні повітря в салоні, мікрочастинки пилу потрапляють в дихальні шляхи водія, пасажирів. Такий осад не тільки викликає неприємний кашель, але і може стати причиною алергічної реакції, або основою для розвитку хронічних захворювань, в число яких входять: астма, бронхіт.

До того ж, небезпеку складає скупчення піску і бруду. Першим від нього страждає килимове покриття салону автомобіля. Вивести бруд самостійно майже неможливо, навіть якщо ретельно працювати щіткою, все одно залишаться кілька піщинок, які потім перетворяться в гори бруду. Від нього дряпаються різні деталі інтер’єру, а також сидіння брудняться в рази швидше.

Неприємний запах — ще одна з головних причин, яка вказує вам, що необхідно зробити комплексну чистку автомобіля. Часто багато курців палять в машині, і запах сигарет в’їдається в кожен сантиметр оббивки, килимків, іншого. На думку більшості, запах нікотину вважається одним з най неприємніших.

Щоб позбавити себе від таких неприємностей, потрібно просто регулярно замовляти хімчистку салону свого авто.

Коли потрібно робити хімчистку салону автомобіля ↑

Хімчистку салону машини, світові детейлери радять робити 2 або 3 рази на рік. Все залежить від дій, що ви виконуєте перебуваючи за кермом, від терміну, а також активності експлуатації авто.

Частіше видалення забруднень з інтер’єру машини, необхідно якщо:

 • Ви часто курите в салоні автомобіля.
 • У вас є маленькі діти, які різними діями забруднюють оббивку сидінь.
 • Ви купили не новий автомобіль з великим пробігом.
 • Машина використовується в робочих, комерційних цілях. Погодьтеся, що возити партнера по бізнесу в брудному салоні, навряд чи буде ефективно для підписання з ним контракту.
 • У салоні автомобіля постійно присутні сторонні, неприємні запахи.
 • Ви часто їсте в машині, особливо це стосується фаст-фудів, так як компоненти, які входять до складу їх страв, дуже погано піддаються очищенню.
 • Або збираєтесь продавати машину в найближчі терміни.
 • У салоні часто бувають тварини.

Всі ці фактори погіршують стан салону, і при продажі це може стати вагомою причиною для зниження ціни. У гіршому випадку, ви навряд чи знайдете покупця на своє авто. Хто ж захоче придбати машину з зіпсованим салоном, який весь у подряпинах, плямах, потертостях, а також де присутній неприємний запах.

До того ж керувати чистим автомобілем, в салоні якого пахне свіжістю набагато приємніше і корисно для підняття настрою.

Процес очищення салону ↑

Перед тим, як приступити до замовлення хімчистки салону машини в Києві, слід переглянути всі пропозиції на ринку обслуговування автомобілів. Одним з кращих вважається — студія детейлінгу «Verge». За кілька років цей салон авто-краси встиг здобути собі позитивну репутацію серед усіх досвідчених власників автомобілів. Така популярність виникла через особливий підхід до процесу хімчистки. Детейлери, що працюють в штаті цього сервісу, розбили хімчистку на кілька етапів, для кращої оптимізації мийки:

 • Попередній огляд інтер’єру автомобіля та оцінка його стану.
 • Для початку за допомогою спеціального пилососа забирається весь пил, пісок, а також інший бруд, що накопичився за довгий період експлуатації.
 • Нанесення на поверхні спеціального засобу, який дбайливо усуне всі забруднення, не пошкодивши оббивку сидінь. До складу входять компоненти, які безпечні для здоров’я, і не викликають алергічних реакцій.
 • Далі використовуючи губки, щітки і спеціальні апарати починається повне очищення.
 • Після видалення забруднень, плям з оббивки, сидіння покриваються захисним шаром спеціального засобу, який буде відштовхувати воду. Таким чином, наступні проливання напоїв не призведуть до появи нових плям.
 • Полірування дрібних деталей, поверне колишній блиск інтер’єру автомобіля.

Переваги професійної хімчистки ↑

Мийка салону дуже важливий і кропіткий процес. Вона вимагає виконання роботи найбільш досвідченими детейлерами, щоб зробити все на вищому рівні.

Багато авто власників в спробі заощадити, думають, що здатні зробити таку процедуру в домашніх умовах. Зазвичай змішуючи прості хімікати для побутового прибирання, і без попередньої підготовки, з відсутністю спеціальних губок і щіток, починають старанно втирати субстанцію в оббивку. Опісля, коли через величезну кількості піни, полоскання перетворюється в багатогодинний процес, починають старанно сушити сидіння, ще не вимивши всі залишки пінного розчину. У підсумку, салон так і залишився брудним, а сидіння всі в розводах, зіпсовані остаточно, і вимагають негайної заміни. Крім цього, багато часу витрачається на повне висихання оббивки, а якщо сидіння повністю не висохнуть, то бруду буде в два рази більше, та ще й зіпсується одяг.

Щоб не витрачати в два рази більше грошей і нервів на самостійну хімчистку, важливо звернутися до фахівців. Досвідчені та кваліфіковані детейлери виконають весь процес в рази швидше. Саме такі професіонали працюють в салоні авто краси «Verge» в Києві. Кожен співробітник навчався у світових експертів в сфері обслуговування машин в Європі. Крім цього, постійно піднімається кваліфікація працівників. Це дозволяє поліпшити процес мийки салону автомобіля. А моніторинг інновацій на ринку догляду за авто, дозволяє впроваджувати в роботу нові методики, які поліпшать якість очищення салону машини.

Де в Києві замовити хімчистку ↑

Салон детейлінгу «Verge» надає послуги повної і безпечної хімчистки салону автомобіля в Києві за вигідною ціною. Вартість такої послуги в «Verge» — це баланс якості і витрат необхідних для виконання замовлення. До кожного авто детейлери використовують індивідуальний підхід, щоб оптимізувати і вдосконалити процес мийки.

Обслуговування машини в «Verge» — задоволення, якого вартий ваш автомобіль.

Дополнительная информация по тел.: +38 (073) 414-14-70
Видео с участием специалистов VERGE:

Оставить вопрос