Полірування фар, Київ ціна

На жаль, через високу активність використання автомобіля страждає його оптика. На її поверхні збирається бруд, що в свою чергу викликає помутніння фар машини. Через це знижується ефективність їх роботи і користь, яку вони приносять. Часто саме брудні і несправні фари стають причиною багатьох ДТП на дорогах.

Щоб убезпечити себе і зробити процес водіння авто більш комфортним, варто регулярно замовляти таку послугу як полірування фар машини.

Полірування фар машини ↑

Полірування фар автомобіля — це одна з поширених детейлінг послуг по догляду за зовнішнім виглядом машини. Зазвичай вона йде в комплексі з поліруванням кузова авто.

Практично кожен автомобіліст намагається підтримувати безпеку на дорозі. Допомагають йому в цьому фари, які освітлюють смугу. Від їх функціонування залежить безпека як водія, так і всіх пасажирів і учасників дорожнього руху, включаючи інші транспортні засоби, а також пішоходів. Особливо їх справність перевіряється в час негоди. Нікому неприємно постійно перебувати в напрузі, виглядаючи ями, інші неполадки. Така поїздка не приносить задоволення, а зовсім, навпаки, в дуже короткі терміни виснажує водія. Якщо це відбувається з вашим автомобілем, то ймовірно вам необхідне полірування фар.

Як полірують фари у салоні Verge Detailing

 Полірування фар машини в детейлінг салоні «Verge» поверне оптиці вашого автомобіля колишню ефективність, яка в рази полегшить процес управлінням авто в темний період  доби, а також поліпшить зовнішній вигляд кузова.

Зараз основою для виготовлення фар є прозорий полікарбонат, акрил. Застосовувати такі матеріали стали через їх міцність до ударів і негативного впливу навколишнього середовища, до того ж вони з легкістю поглинають великий потік кінетичної енергії. Але на кожен плюс є свій мінус. На жаль, пластмасові фари піддаються появі подряпин, а також вони набагато м’якші, ніж скляна оптика. Щоб продовжити їх експлуатацію, поверхню покривають спеціальним захисним шаром. Зазвичай це високоміцний лак. До тих пір, поки на лаку не з’явиться серйозних ушкоджень, він буде залишатися прозорим, і не перешкоджатиме роботі фар. Через декілька років активної їзди, поверхня покривається різними вадами: подряпини, мутніє і жовтіє колір, відшаровування на кутах. Ці причини стають фактором поганої функціональності оптики, і замість пропускання світла, енергія поглинається і перетворюється в теплову. Через велику кількість потертостей і тріщин, фари стають матовими, тим самим знижується їх прозорість.

Засіб для полірування (абразивні пасти) ↑

 

За весь період експлуатації фари авто піддаються ряду негативних явищ. Ось кілька з них:

— Механічні пошкодження. Зазвичай це переважно «дорожні» неприємності, такі як бітум, бруд, гравій або пісок. Також при неправильному очищенні, наприклад: непрофесійна мийка або протирання сухою ганчіркою на швидку руку призводить до утворення подряпин і помутніння поверхні.

— Хімічні. При їзді на фари впливає: вихлопні гази, бітум, миючі хімікати, різні дорожні реагенти, всі вони сприяють розчиненню пластика.

-Ультрафіолет. Він впливає так, що поверхня починає жовтіти, а захисний шар відшаровується і на ньому розвиваються тріщини і скоби.

 

Незалежно від пошкоджень фахівці студії детейлінг «Verge», відновлять презентабельний зовнішній вигляд фар вашого автомобіля. Адже ступінь яскравості світла, що виділяє оптика, а також поворотів, габаритів зовсім не залежить тільки від потужності лампочки, як помилково думають всі аматори, а від ступеня прозорості скла, і його захисного шару.

Процес полірування фар розбивається на кілька етапів, при цьому детейлер використовує професійні апарати, плюс абразивні пасти різної зернистості і спеціальні полірувальні пасти.

На фото — наші реальні роботи. Так виглядають пластикові фари ДО та ПІСЛЯ полірування. ↑

Вартість полірування фар автомобіля ↑

Крім професійних апаратів використовуються різні по щільності поролонові кола, абразивні пасти, інше. Всі вони відповідають швейцарським стандартам якості. Навіть якщо стан вашої оптики катастрофічний, команда «Verge» відновить її глянцевий блиск.

Полірування фар в нашому салоні детейлінг «Verge» зможе вам довести, що необов’язково купувати нові фари, варто просто довірити догляд за ними саме нам. Ми гарантуємо вам максимальний рівень якості всіх виконуваних робіт, а також виключення будь-яких ушкоджень в процесі полірування або шліфування. Ви зможете розраховувати тільки на успішний результат співпрацюючи з нами.

Вартість за виконання такого роду послуги ви можете дізнатися у нашого консультанта, а також обговорити всі подробиці.

Полірування в «Verge» — поверне фарам вашого автомобіля їх вражаючий блиск і сяйво.

Скільки коштує поліровка фар? Прайс! ↑

Дополнительная информация по тел.: +38 (073) 414-14-70
Видео с участием специалистов VERGE:

Оставить вопрос