Детейлінг автомобіля в Києві

Гарний автомобіль завжди привертає жіночу увагу, і викликає заздрість у чоловіків. Особливо, коли він доглянутий і блищить ніби з салону. На жаль, через постійний негативний вплив бруду, пташиних екскрементів, подряпин при паркуванні, він втрачає свій блиск і новизну. Щоб повернути своєму автомобілю колишній шик, потрібно всього лише скористатися послугами детейлінгових майстерень, які за короткий час перетворять вашу улюблену машину, і додадуть їй фантастичного блиску.

У наші дні, авто — це складова іміджу будь-якої успішної людини. Свого роду гарант і підтвердження фінансового становища.

Постійне обслуговування авто в салонах краси допомагає зберегти презентабельний зовнішній вигляд, а також продовжити термін його експлуатації. Більш того, детейлінговий сервіс в рази ефективніше будь-якої звичайної мийки. На жаль, у багатьох сервісах, які пропонують свої послуги з очищення машини, використовують шкідливі, агресивні хімікати, які роз’їдають шари лаку і фарби. Переважно в них працюють аматори, які через недосвідченість замість користі завдають шкоди лаковому покриттю. Щоб приховати такий дефект, зазвичай полірують автомобіль. І тут теж не без нанесення шкоди, через непрофесійні машинки, і неправильний вибір засобів, на поверхні залишаються розводи і свого роду «голограми» де залишаються залишки від полірувальних речовин, що знижують рівень привабливості авто.

Етапи детейлінгу ↑

Коли ви оцінили ризики, які можуть завдати шкоди вашому автомобілю погані дороги, а також погодні умови, варто вибрати салон авто краси. На цьому не потрібно економити, так як низька ціна завжди тягне за собою якість не високого рівня. Тому слід підходити до цього питання дуже уважно. Перевірте рівень кваліфікації співробітників, перегляньте сайти з виконаними замовленнями та оцініть якість роботи.

Коли ви виберете відповідний салон, будьте готові віддати свою машину як мінімум на 12 годин. У порівнянні з іншими методиками відновлення, детейлінг займає найкоротший проміжок часу.

Спочатку фахівець подивиться загальний стан автомобіля. Ця процедура важлива тим, що з її допомогою можна правильно вибудувати майбутній план роботи, підібрати оптимальні варіанти вирішення, а також вибрати необхідні матеріали.

Очищення автомобіля ↑

Будь-який детейлінг починається з повного очищення кузова. Так як, кузов є найдорожчою частиною машини, догляд за ним повинен бути ретельним і частим. Всі досвідчені авто фахівці стверджують, що при постійному детейлінгу, вартість автомобіля при продажу підвищується від 10 до 20%.

Зазвичай мийка проходить в два етапи:

  • Безконтактна (очищення поверхні за допомогою потужного напору води, який змиває забруднення).
  • Ручна мийка. Як правило, в таких салонах виконується мийка в «2 відра». (В дві ємності набирається вода, в одну додається шампунь. Береться м’яка синтетична рукавичка і занурюється в відро №1, обробляється поверхня і ополіскується в другому відрі. Така процедура корисна тим, що велика кількість бруду залишається саме в другій ємності.)

Фахівці, які вже довгі роки займаються професійними роботами по детейлінгу машин, знають, що очищення автомобіля починається з коліс і дисків, при чому, саме з задньої частини, а не з капота або з даху як помилково вважають аматори.

Правильна мийка залежить від якості шампуню. У салоні авто краси «Verge» використовуються тільки засоби найкращої марки, а також професійний шампунь, у якого рівень ph — нейтральний. Завдяки використанню такої речовини в процесі роботи, стан лакового покриття дбайливо зберігається, не дряпається.

До того ж крім спеціальних губок і мочалок, перевагою в детейлінгу є застосування пензликів і щіточок. З їх допомогою обробляються важкодоступні місця, які неможливо охопити при простий мийці. А оскільки не відмите забруднення роз’їдає фарбування, створюючи сприятливе середовище для розвитку іржі, то такі процедури просто необхідні, щоб зберегти хороший стан ЛФП.

Процес полірування ↑

Після дбайливого очищення починається процес полірування автомобіля. Під час своєї експлуатації автомобіль піддається ряду ушкоджень, таких як несприятливі погодні умови, бітум, який накопичується на машині при їзді, а також на високій швидкості дрібні частинки бруду можуть пошкодити покриття. З’являються подряпини, мікротріщини, що псують зовнішній вигляд, знижуючи в рази клас машини.

Щоб повернути своєму автомобілю колишній шик і блиск, потрібно зайнятися поліруванням. Це процедура, яка усуне зовнішні недоліки, і автомобіль набуде вигляду начебто його тільки що забрали з салону.

Існує три основних види полірування:

  1. Косметологічне або як ще його називають — захисне. Воно стирає всі шорсткості, додає гладкості і блиску. Вважається одним з найоптимальніших і «м’яких» полірувань. Підходить машинам з віком до 6 місяців, а також тим, які не вимагають виправлення дефектів.
  2. Абразивне (відновлює). За допомогою спеціальних абразивних щіток і засобів забираються всі пошкодження лакованої поверхні, такі як подряпини, потертості, інше. Застосовується до автомобілів, що в експлуатації більш ніж 6 місяців. Як правило, товщина ЛПК — від 100 до 150 мкм, а полірування абразивним типом, знімає 5 мкм, слід її виконувати до 20 разів.
  3. Полірування фар, від потемніння, матовості.

Використовуючи тільки сучасне обладнання можна досягти вражаючих результатів, які ви оціните по належності. В Києві існує тільки кілька салонів авто краси які обслуговують машини преміум класу, використовуючи тільки високоякісні матеріали.

Відразу коли машина пройшла повну очистку від бітуму, пилу, бруду і пташиних екскрементів починається процес полірування. У хороших сервісах для початку перевіряють товщину і стан лакового покриття. Якщо правильно виконувати всю процедуру з полірування, то можна її повторити близько 20 разів. А якщо спробувати заощадити, то новачок в детейлінгу зруйнує всі покриття за один раз. До того ж Детейлер з багаторічним досвідом роботи усуне голограми, які утворюються на місці неякісного або неправильного полірування.

Для того щоб краще виконувати свою роботу, фахівці знежирюють кузов за допомогою професійних речовин, які приберуть весь зайвий жир, адже він може перешкодити якісному поліруванню.

Захист автомобіля ↑

Заключним етапом в роботі детейлінгового сервісу є — нанесення захисного покриття на поверхню машини. Таким чином, зберігаючи його від майбутніх пошкоджень.

З його допомогою на кузові не збиратиметься бруд та пил, а краплі дощу будуть стікати, не залишаючи слідів. Це відштовхуючі речовини, які не дають бруду і воді псувати поверхню. Плюс до всього, крім запобіганню від зовнішніх пошкоджень, цей захист збереже вашу машину від неправильної мийки з активними, агресивними хімічними елементами. Таке покриття також вберігає автомобіль від легких ДТП і неправильного паркування.

Захисний шар важливий як закріплювач всієї роботи Детейлера. Завдяки цьому, ефект від всіх процесів тримається до трьох місяців.

Хімчистка салону ↑

Детейлінг включає в себе не тільки зовнішню, а й внутрішню очистку. Часто буває, що салон машини страждає від плям різного роду напоїв, або бруду. Також крім бруду оббивка вбирає в себе запахи.

Щоб продовжити термін служби матеріалу, існує ряд процедур. У салоні авто краси «Verge» в Києві працівники пропонують комплексну очистку. У неї входить:

  • Тотальна чистка салону. З використанням миючих засобів, які приберуть не лише неприємні плями, але і виведуть запах. (Таку послугу часто замовляють курці, щоб усунути запах нікотину з машини).
  • Покриття салону спеціальними засобами, які будуть відштовхувати воду. Таким чином, якщо ви щось проллєте на сидіння, то досить буде просто змахнути це губкою, і плями не буде.

Детейлінг автомобіля в Києві ↑

Замовити якісний детейлінг в Києві можна в салоні «Verge». Ціна буде залежати від матеріалів, які використовуються при роботі, а також класу і марки вашого авто, плюс рівень складності.

Через застосування високоякісних матеріалів і сучасних технік по догляду за автомобілями, ви отримаєте абсолютно нову машину, яка буде не тільки приголомшливо виглядати, але і абсолютно захищена від негативного впливу навколишнього середовища.

Детейлінг авто — необхідна процедура, яка допоможе зберегти хороший стан вашої машини і продовжить час її експлуатації.

Дополнительная информация по тел.: +38 (073) 414-14-70
Видео с участием специалистов VERGE:

Оставить вопрос